Jdi na obsah Jdi na menu
 


POUTNÍ MŠE SVATÉ 2020

L p.

Datum svátku

Farnost

Datum konaní

Den

Místo

Čás

Poznámka

  1

23.4.

Hlavňovice

25.4.

sobota

Hlavňovice (kaple sv. Vojtěcha)

  9.30

mše sv.

  2

16.5

Hlavňovice

17.5.

neděle

Hlavňovice (sv. Jan Nepomucký)

  9.30

mše sv.

  3

16.5

Čachrov

17.5.

neděle

Čachrov (sv. Jan Nepomucký)

11.00

mše sv.

  4

16.5.

Velhartice

16.5.

sobota

Malonice (sv. Jan Nepomucký)

15.00

mše sv.

  5

  7.6.

Velhartice

  6.6.

sobota

Zhůří (Slavnost Nejsvětější Trojice)

(v případě nepříznivého počasí bude mše svatá v kostele na Ž. Rudě)

11.00

mše sv.

kněz z Německa

  6

11.2

Hlavňovice

24.5.

poslední květnová neděle

Kochánov (kaple P. Marie Lurdské)

15.00

mše sv.

  7

31.5.

Velhartice

30.5.

sobota

Paseky (kaple Navštívení P. Marie)

10.00

mše sv.

  8

13.6.

Velhartice

14.6.

neděle

Chotěšov (sv. Antonín z Padovy)

11.00

mše sv.

  9

8.7.

Hlavňovice

12.7.

neděle

Čeletice (kaple P. Marie Klatovské)

15.00

mše sv.

10

16.7.

Čachrov

19.7.

neděle

Chvalšovice (kaple P. Marie Karmelské)

15.00

mše sv. místo Čachrova

11

22.7.

Velhartice

19.7.

neděle

Velhartice (sv. Máří Magdalena - hlavní pouť) hřbitovní kostel

11.00

mše sv.

12

26.7.

Čachrov

26.7.

přímý den

Čachrov  17.00 hod. procesí ke kapli sv. Anny

18.00

mše sv.

13

26.7.

Čachrov

25.7.

sobota

Javorná (sv. Anna) s původními rodáky

11.00

mše sv.

14

26.7.

Čachrov

26.7.

neděle

Kunkovice (kaple sv. Anny)

11.00

místo Čachrova

15

6.8.

Velhartice

  9.8.

neděle

Hory Matky Boží (kaple Proměnění Páně)

11.00

mše sv.

16

15.8.

Železná Ruda

23.8.

neděle

Studánky - pouť k Panně Marii 10.00 hod. procesí

15.00

mše sv.

17

15.8.

Čachrov

16.8.

neděle

Březí (kaple Nanebevzetí P. Marie)

11.00

mše sv. místo Čachrova

18

8.9. narození

P. M.

Železná Ruda

  5.9.

I. sobota měsíce

Ž. Ruda (Panně Marii Pomocné z hvězdy9.00 hod. procesí kněz z Německa

10.00

mše sv.

 

19

8.9.

Velhartice

  6.9.

neděle

Velhartice (Narození Panny Marie) Poutní mše sv.

8.00

mše sv.

20

16.9.

Velhartice

18.9.

pátek

Na „šlajfu“ (sv. Ludmila)

17.00

mše sv.

21

12.9

Velhartice

13.9.

neděle

Hory Matky Boží (Jména Panny Marie)

11.00

mše sv.

22

12.9.

Velhartice

13.9.

neděle

Lešišov (kaple Jména Panny Marie)

11.00

mše sv.

23

28.9.

Čachrov

27.9.

neděle

Čachrov (sv. Václav - hlavní pouť)

11.00

mše sv.

24

Poslední sobota září, domluva

Železná Ruda

26.9.

sobota

Ž. Ruda (kaple sv. Anny pod Belvederem)

po příchodu procesí ze Zwiesselu

cca 11.30

mše sv.

25

28.9.

Velhartice

27.9.

neděle

Mokrosuky (kaple sv.Václava)

15.00

mše sv. místo Hory Matky Boží

26

7.10.

Hlavňovice

  4.10.

neděle

Hlavňovice (Panny Marie Růžencové)

9.30

mše sv.

27

21.10.

Velhartice

24.10.

sobota

Svinná  (kaple sv. Vendelína)

10.00

mše sv.

 

 
 

Poslední fotografie


Mail list



Statistiky

Online: 6
Celkem: 544261
Měsíc: 9319
Den: 287