Jdi na obsah Jdi na menu
 


BOHOSLUŽBY

Svátost smíření: každý pátek půl hodiny před mší svatou ve Velharticích

 

Mše sv. během týdne letní doba

 

pondělí

úterý

středa

čtvrtek

pátek

sobota

Hory M. B.

 

19:00

       

Chotěšov

lichý týden

   

19:00

     

Čachrov

sudy týden

   

19:00

     

Hlavňovice

     

19:00

   

Velhartice

       

18:00

 

Železná Ruda

         

17:00

 

Mše sv. během týdne zimní doba

 

pondělí

úterý

středa

čtvrtek

pátek

sobota

Hory M. B.

 

18:00

       

Chotěšov

lichý týden

   

17:00

     

Čachrov

sudy týden

   

17:00

     

Hlavňovice

     

18:00

   

Velhartice

       

17:00

 

Železná Ruda

         

17:00

 

 

 

Pořad nedělních mší svatých ve farnostech: Čachrov, Hlavňovice, Kolinec a Velhartice

 

    

 

1. neděle v měsíci

 

2. neděle v měsíci

 

3. neděle v měsíci

 

4. neděle v měsíci

 

5. neděle v měsíci

Farní den

 

  8:30

 

 

Hlavňovice

 

Kolinec B.S.

 

 

Hlavňovice B.S.

 

Kolinec

 

Hlavňovice

 

Kolinec B.S.

 

Hlavňovice B.S.

 

Kolinec

 

 

 

 

10:00

 

Velhartice

 

Velhartice

 

 

Velhartice

 

 

Velhartice

 

 

Velhartice

 

 

 

11:30

 

Hory Matky Boží B.S.

 

Čachrov

 

 

Hory Matky Boží

 

Čachrov B.S.

 

 

Hory Matky Boží B.S.

 

Čachrov

 

 

Hory Matky Boží

 

Čachrov B.S.

 

 

 

 

 

 

B.S.   bohoslužba slova

 

Během měsíce května se budou ve Velharticích konat májové pobožnosti vždy v neděli po mši svaté s výstavem Nejsvětější svátosti.

 

KVĚTEN 2022

 

Neděle 01.05.

Hlavňovice                            8:30

Kolinec                                  8:30 BS

Velhartice                              10:00

Čachrov                                 11:30

Hory Matky Boží                   11:30 BS

 

Sobota 07.05.

Mlázovy                                 16:30

Železná Ruda                         17:00 BS

 

Neděle 08.05.

Hlavňovice                            8:30 BS

Kolinec                                  8:30

Velhartice                              10:00

Čachrov                                 11:30 BS

Hory Matky Boží                   11:30

 

Sobota 14.05.

Železná Ruda                         17:00

 

Neděle 15.05.

Hlavňovice                             8:30 pouť sv. Jan Nepomucký

Kolinec                                   8:30 BS

Velhartice                               10:00

Čachrov                                  11:30

Hory Matky Boží                    11:00 BS

Malenice                                 15:00 pouť sv. Jan Nepomucký

 

Sobota 21.05.

Železná Ruda                          17:00

 

Neděle 22.05.

Hlavňovice                              8:30 BS

Kolinec                                    8:30

Velhartice                                10:00

Čachrov                                   11:30 BS

Hory Matky Boží                    11:30

 

Sobota 28.05.

Železná Ruda                          17:00

 

Neděle 29.05. farní den

Velhartice                                10:00


 

 

ČERVEN 2022

 

Sobota 04.06.

Mlázovy                16:30

Železná Ruda        17:00 BS

 

Neděle 05.06. Slavnost seslání Ducha sv. (Boží hod svatodušní)

Hlavňovice            8:30

Kolinec                  8:30 BS

Velhartice              10:00

Čachrov                 11:30

Hory Matky Boží   11:30 BS

 

Pátek 10.06. Noc kostelů

Velhartice (hřbitovní kostel sv. Maří Magdalény)  18:00

(po mši sv. pokračuje další program viz Noc kostelů 2022.pdf )

 

Sobota 11.06.

Železná Ruda              17:00

 

Neděle 12.06. Slavnost Nejsvětější Trojice

Hlavňovice                  8:30 BS

Kolinec                       8:30

Hory Matky Boží       10:00

Chotěšov                     11:30 (sv. Antonín, pouť)

Čachrov                       11:30 BS

 

Čtvrtek 16.06. Slavnost Těla a Krve Páně (Boží Tělo)

Hlavňovice                  19:00

 

Sobota 18.06.

Železná Ruda              17:00

 

Neděle 19.06.

Hlavňovice                 8:30

Kolinec                       8:30 BS

Velhartice                   10:00

Čachrov                      11:30

Hory Matky Boží       11:30 BS

 

Sobota 25.06.

Železná Ruda              17:00

 

Neděle 26.06.

Hlavňovice                  8:30

Mlázovy (Kolinec)      11:00 (sv. Jan Křtitel, pouť) P. Adolf Pintíř

Velhartice                     10:00

Čachrov                        11:30 BS

Hory Matky Boží          11:30