Jdi na obsah Jdi na menu
 

NAPIŠTE NÁM...

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poděkování

(Petr Koloděj, 28. 12. 2013 11:07)

Tímto chci poděkovat za důstojné rozloučení s našim spolubratrem a knězem Hubertem Zdislavem Pešatem za zajištění dopravy na rozloučení s ním. Dík patří P. Vendelínovy a taky všem, kteří se účastnili. Děkuji PK

Čest jeho památce. Nikdy nezapomeneme....

dotaz

(Petr Koloděj, 20. 12. 2013 11:18)

Otče, postrádám na Vašich dokonalých stránkách parte kněze a Vašeho spolubratra, který dlouhá léta úspěšně působyl ve farnosti Velhartice a sousedních.
Prosím sdělte mi jestli bude z Velhartic vypraven autobus na rozloučení s ním. Moc děkuji a přeji Vám požehnaný den. P.K.

Dotaz

(Karel Lhotský, 19. 12. 2013 16:12)

Důstojný pane,
budete nějak organizovat autobus na pohřeb P. Zdislava Pešaty?
Na těchto stránkách není ani zmínka o úmrtí našeho bývalého šumavského faráře. Proč to není?
Víte, měli jsme ho rádi a mnohé zde za léta služby v šumavských farnostech vykonal a zanechal po sobě požehnané dílo. Proto nejen mě záleží na důstojném rozloučení i jménem farností na jeho pohřbu v Praze.
Děkuji za odpověď. K. Lhotský
lhotsky.karel@email.cz

pozdrav a aktuální dotaz

(Ing Arnošt ZAJÍC, 5. 7. 2013 13:54)

Dovoluji si vyslovit dík a uznání za profesionálně vytvořené webové stránky velhartické farnosti: Jsem velhartický rodák a bývalý ministrant při bohoslužbách - společně s přítelem Jendu Janouškem t.č. farářem ve Čkyni. Můj otec zastával dlouhá léta službu kostelníka ve velhartickém kostele.
A nyní aktuální dotaz : na kterou neděli je letos stanovena "malá" pouť k svátku Máří Magdaleny ?
Dík za odpověď ! arnost.zajic@seznam.cz

Pozdrav

(Marek Buš, 10. 10. 2012 19:15)

Milý Vendo, moc rád jsem Tě po mnoha létech opět v neděli viděl. Po cestě zpět na Srní jsem vzpomínal na naše společné roky v semináři v Litoměřicích, nevídali jsme se často, byli jsme od sebe o tři ročníky, ale i tak si na Tebe vzpomínám. Neměl jsi jeden čas na starosti seminární marodku? Nebo se mi to plete?
Rád Tě zase uvidím, dá-li Bůh a zase se dostanu na Šumavu, vyhledám Tě, třeba bude čas i na delší rozhovor. A kdybys cestoval přes Vysočinu či na Brno. zastav se. Určitě.
Bůh To žehnej.
Marek.
606 764 466
marekbus@zamek-namest.cz

VELMI PEKNE STRANKY

(Patrik Maturkanič, 27. 6. 2012 23:51)

MIly Otce Vendeline, blahopreji k praci ve Tvych farnostech. Take stranky jsou velmi pekne! Vzpominam. S uctou Patrik M.

Poděkování

(Michael Skrbek, 2. 5. 2012 19:37)

Hezký den pane Zboroni !
Děkuji za Vaše stránky a nádherná slova napsaná u vchodu do kostelíčku ve Velharticích ! Je to nádherná promluva do duší, pokaždé, když jedu na Šumavu kolem, vždy čtu a vždy je to velice aktuální !

Ještě jednou děkuji, jste vzácný člověk na svém místě ! Tak je třeba !

v úctě

Michael Skrbek

Ruská 970/90 10000 Praha 10 m.skrbek@sendme.cz

Pašije 2011

(Miroslav Kutlák- Hořické pašijové hry, 23. 8. 2011 10:21)

Hezký den.
Chci Vám ještě jednou poděkovat za milou návštěvu v Hořicích na Šumavě.Doufám, že to pro vás všechny byl
nezapomenutelný kulturní zážitek.Věřím, že Nám z této divadelní inscenace, podle příběhu staršího více než 2000let a stále aktuálního, zůstalo něco v srdci a na duši.Přeji Vám všem hodně zdraví a štěstí.S úctou, za Pašije Miroslav kutlák