Sbírka na obnovu fasády kostela v Hlavňovicích

3. 1. 2017

V letošním roce 2017 bychom rádi přikročili k obnově fasády kostela v Hlavňovicích, která je ve značně zchátralém stavu. Jedná se o poměrně velkou investici, na kterou z vlastních zdrojů zdaleka nedosáhneme.

Protože farnost Hlavňovice nerestituovala žádný majetek, jsou jediným zdrojem financí nedělní sbírky v kostele a dary farníků.

Za tímto účelem vyhlašujeme účelové sbírky.

Přispět formou daru lze několika způsoby. Bankovním převodem na účet farnosti Hlavňovice vedený u Poštovní spořitelny, přímo do sbírky v kostele, u kostelníka farnosti p. Pavla Veselého, nebo u duchovního správce farnosti P. Mgr. Vendelína Zboroně na faře ve Velharticích.

Číslo účtu farnosti 239340189/0300 (Poštovní spořitelna).

Platbu je potřeba provést s variabilním symbolem 2017.

V případě potřeby rádi vystavíme potvrzení o přijetí daru, aby bylo možné odečíst dar z daňového základu. Buď po předchozí telefonické domluvě (P. Vendelín Zboroň tel.: 777179082), nebo prostřednictvím emailu: farnostvelhartice@seznam.cz.

Předem upřímné Pán Bůh zaplať.

P. Vendelín Zboroň, správce farnosti.

Náhledy fotografií ze složky Kostel v Hlavňovicích